×

ALL-MAHONING COUNTY SOCCER

BOYS SOCCER

LARGE SCHOOL

First Team

Max Dwyer Poland

Ryan Boano Poland

Zach Smith Beaver Local

Nick Spirko Cardinal Mooney

Teegan Mitchell Canfield

Mark Filicky Boardman

Ethan Macik Austintown Fitch

Max Kemats Salem

Ian Yarwood West Branch

Jim Scotford Poland

Dylan Neville Beaver Local

Antonio D’Alesio Cardinal Mooney

Jake Johnson Canfield

Ryan Sweder Boardman

Evan Sahli Austintown Fitch

Nick Coletta Boardman

Vito Maffei West Branch

Mason Matiste Poland

Honorable Mention

Mason Planey Poland

Kaden Dowell Beaver Local

Savvas Pizanias Cardinal Mooney

Dom Palma Canfield

Seth Cervello Boardman

Anthony Colantone Austintown Fitch

A.R. Sharma Salem

J.D. Brain Wesr Branch

SMALL SCHOOL

First Team

Nick Novak Crestview

Mitchell Auer Crestview

Justus Lewand United

Caleb Buchheit Columbiana

Luke McConnell South Range

Patrick Falcon Ursuline

Brandon Strickland Jackson-Milton

Dominic Black Campbell

Weston Jones East Palestine

Carter Blakeman Crestview

Matthew Logan United

James Porter Columbiana

Tom Landry South Range

Jacob Shogren Ursuline

Kylee Fetkovich Jackson Milton

Anthony Kindinis Campbell

Honorable Mention

Cutter Crane Crestview

Dylan Thompson United

Ashton Kakavros Columbiana

Bradon Johnson South Range

Zach Pipala Ursuline

Daniel Spalding Jackson-Milton

Luke Collins Campbell

Ryan Rosen East Palestine

——

ALL-MAHONING COUNTY GIRLS SOCCER

LARGE SCHOOL

First Team

Abbie Davidson Salem

Annie Davidson Salem

Sophia Gregory West Branch

Madison Richey Cardinal Mooney

Caiden Tsvetkoff Canfield

Teagan Graff Poland

Cadence Krpicak Austintown Fitch

Shayne Harris Boardman

Jensen Britt Beaver Local

Taylor Susany Struthers

Krista Barley Salem

Maci McLean West Branch

Annalise Daprile Cardinal Mooney

Maci Toporcer Canfield

Mary Brant Poland

Moira George Austintown Fitch

Kennedy Furano Boardman

Victoria Saphore Beaver Local

Honorable Mention

Clara Double Salem

Ashley James West Branch

Lucia Graziano Cardinal Mooney

Addy Masters Canfield

Ariana Daniels Poland

Madi Bucko Austintown Fitch

Nadia Rawhneh Boardman

Jessica Eisenhart Beaver Local

Emilee Styranec Struthers

SMALL SCHOOL

First Team

Kylee Kosek Springfield

Grace Venturella Springfield

Hannah Minor United

Gabby Lamparty South Range

Catherine Creighton Ursuline

Sophia Carr Crestview

Adalyn Quigley Columbiana

Samantha Schneider Leetonia

Jannessa Reyes Valley Christian

Kylie Medvec Springfield

Brooke Courtney United

Bree Kohler South Range

Meredith Gray Ursuline

Rylee Shaffer Crestview

Maria Costanzo Columbiana

Alexis King Leetonia

Abby Woodward Valley Christian

Gianna Latronica Springfield

Honorable Mention

Kaila Lamorticella Springfield

Kendyl Daggy United

Harley Novak South Range

Sering Limbu Ursuline

Chloe Downey Crestview

Riley Lockwood Columbiana

Alexis Solomon Hansen Leetonia

Emily Sargent Valley Christian

NEWSLETTER

Today's breaking news and more in your inbox

I'm interested in (please check all that apply)
   

Starting at $4.39/week.

Subscribe Today