NORTHEAST OHIO GOLF COACHES ASSOCIATION ALL-NORTHEAST OHIO TEAMS
NORTHEAST OHIO
GOLF COACHES ASSOCIATION ALL-NORTHEAST OHIO TEAMS
Girls Division II All-Northeast Ohio
FIRST TEAM
Jami Morris – Laurel (All-Ohio)
Ella Wong – Hawken (All- Ohio)
Morgan Pascarella – Independence (All-Ohio)
Lauren Bangasser – Beaumont
Allie Ksaika – Independence
Kristen Belden – Central Catholic
Sophia – Yurich – Poland Seminary
Abbie Retherford – Ravenna
Kaitlyn Belden – Central Catholic
Kelly Hutton – Salem
Alyssa Rapp – Cardinal Mooney
Nina Shaffer – CVCA
Madeleine Bee – Laurel
Sienna Maschke – Laurel
SECOND TEAM
Raygan Hoover – St. Vincent-St. Mary
Maria Warner – Marlington
Jayden Mitchell – Marlington
Emily Hill – Crestview
Grace Mills – Garrettsville Garfield
Jayne Bernard – Cardinal Mooney
Alaina Goldstein – Southeast
Hayley Roenigk – Woodridge
Lauren Olenik – Lake Catholic
Kaci Kanicki — Edgewood
Boys Division II All-Northeast Ohio
FIRST TEAM
Zander Gibson – NDCL (All-Ohio)
Caden Scarbrough – CVCA (All-Ohio)
Luke Nord – Poland Seminary
Aiden Wiesemann – West Branch
Aiden Cannone – CVCA
Mason Henry – CVCA
Mason Bartholomy – Rootstown
James O’Neill – Beachwood
Jackson Talbot – Firelands
Dominik Cosic – Lake Catholic
Kaiden Sykes – South Range
Chaz Ekoniak – Struthers
SECOND TEAM
Rocco Turner – Cardinal Mooney
Deegan Bee – Waynedale
Ean Miller – Waynedale
Griffin Baun – Triway
Cole Hostettler – Rootstown
Zach Huscusson – Northwest
Gavin Stutz – Triway
Gavin Batdorff – South Range
Victor Alferi – Kirtland
Matt Blumenthal — Beachwood
Boys Division III All-Northeast Ohio
FIRST TEAM
Alex Swinarski – Gilmour Academy (All-Ohio)
Alex Milivickas – Central Catholic (All-Ohio)
Gavin Shamblen – Central Catholic (All-Ohio)
Liam Ottaway – Gilmour Academy (All-Ohio)
Jake Sylak – Mineral Ridge
Tyler Andersen – Columbiana
Kyle Freudeman – Central Catholic
Caleb Domitovich – McDonald
Michael Porter – McDonald
Charlie Belden – Central Catholic
Brandon Gibson – Newton Falls
Cory Gasaway – Mogadore
Dillon Pendergast – Mogadore
Bryce Hall – Mogadore
Will Palmison – Wellington
SECOND TEAM
Mark Pillar – Independence
Anthony Hall – Columbiana
Riley McElwain – Columbiana
AJ Marcinko – Independence
Anthony Ragazzine – McDonald
Jacon Potts – Trinity
Troy Domen – Cardinal
Kobe Byler – Lake Center Christian
Nathan Capeta – Lake Center Christian
Reece Davis – Mogadore